Karma – jak funguje?

By | 19.12.2020

„Karma je zdarma“ „Kdo seje vítr, sklidí bouři“ „Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá“ „Boží mlýny melou, pomalu a jistě“. Také tato pořekadla a spousta dalších používají lidé běžně ve svém hovoru. Charakterní lidé často spláčou nad výdělkem a ti bezcharakterní, těm se daří a nemají problém vůbec s ničím a nikým.

Je nějaká spravedlnost?

Také máte ve svém okolí jedince, kteří nikdy nikomu pomoc neodmítnou, pro všechny ostatní by se rozkrájeli, ale nemají v životě štěstí, nedaří se jim a smůla se jim lepí na paty. A pak jsou tady ti, kteří nemají charakter valné povahy, pro své vlastní štěstí udělají mnoho, občas dokonce i pěknou nekalost a ejhle, vše jim vychází, lehce životem proplouvají a na co sáhnou, to jim vyjde. Je to pěkná nespravedlnost! Příčinou může být právě karma.

Jde v podstatě o to, jak funguje zákon příčiny a následku, souvisí s reinkarnací. Lidská duše, při pobytu na zemi se zatíží karmou a v následném převtělení má za úkol se tohoto svého dluhu zbavit, očistit svou karmu a odčinit to, co se v minulých životech stalo. Hodně to závisí také na tom, jak je dluh velký, zda přijmete svůj úkol pokorně a prožijete jej nebo to budete řešit.

Tvořte si dobrou karmu

Špatná karma je ta, která vám může ovlivnit také další životy, to je jasné. Jestliže chcete, aby byla vaše karma dobrá, pak je nutno nikomu nic zlého nepřát, nejednat sobecky. Naučte se lidem okolo sebe odpouštět, promíjet věci, které se nepovedly. Také nelpěte na materiálních věcech, mějte úctu k životu a věcem okolo, nepohrdejte lidmi, neubližujte jim.

Šiřte okolo sebe pozitivní energii, lásku, nezabývejte se tím, co bylo, ale tím, co bude. Negativními emocemi si můžete zkomplikovat život. Samozřejmě, nikdo není dokonalý a občas se něco nepovede, ale ve chvíli, kdy můžete, myslete pozitivně. Myslete na karmu.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 15.05.2017 do 22.05.2017
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..