Jaký kámen si můžete pořídit podle svého slunečního znamení? 1

Napsala | 05.08.2018

Drahým kamenům spousta lidí věří, protože umí pozitivním způsobem ovlivnit lidský život a možné nepříjemnosti, které se v něm objeví. Ovlivňuje duševní i fyzické zdraví, vnímání člověka nebo třeba také city a pocity. Často se využívají k nejrůznějším rituálům, lidé je mají u sebe, protože jim přináší štěstí a pomáhají cítit se lépe.

Minerály a jejich účinky

Minerály mají konkrétné účinky, podle toho, jaký si pořídíte, ovšem umí ovlivnit také vaše čakry. Pročistí je, vyladí a celkově vás a čakry zharmonizují a přinesou spoustu odpočinku a klidu. Jaké kameny se hodí pro vaše znamení?

Co se hodí pro berany?

Hematit – umí pomoci v rozvážnosti, trpělivosti. Násobí beranovu sílu, a pokud je jeho energie rozptýlená, pak jí napomáhá sjednotit a zlepšit.

Rubín – pomáhá zjemňovat energie, dále člověka inspiruje a posiluje jeho kreativitu. Umí pomoci i v sexuální oblasti, kde poukazuje na další rozměr lidské sexuality.

Co se hodí pro býky?

Růženín – vyzařuje z něj láska a city, pomáhá léčit srdce a také jej otevřít pro druhé, zejména pro druhé partnery.

Achát – naopak achát dodává sebedůvěru a podpoří kladné stránky býka. Pomáhá dodat býkům trpělivost a výdrž.

Co se hodí pro blížence?

Akvamarín – pomůže blížencům napojit se na jejich vyšší já, sjednocuje energii a pomáhá zůstávat v souladu se sebou samým.

Jantar – umí u blíženců zmírnit strach, nervozitu a také pomáhá uskutečňovat nenaplněné sny, dodává klid, odvahu, pocit bezpečí a pohody.

Co se hodí pro raka?

Smaragd – je kámen, který má omlazující a regenerační účinky, pohoda, klid, to přináší smaragd rakům. Učí je jednat nesobecky, prohlubuje intuici a otevírá račí srdce.

Avanturín – raci jsou hodně přecitlivělí, a proto jim tento kámen hodně pomůže uklidnit emoce a jejich výkyvy nálad. Posiluje vztah k přírodě, podporuje klid, energii a pohodu.

Přečíst  Zlozvyky podle znamení – jaké jsou ty vaše? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..