Jakou máte manikúru, a co to o vás může prozrazovat? 2

Napsala | 12.08.2019

Jaký tvar nehtů máte, o tom příliš nerozhodujete, pokud budete mít nehty přírodní a ne gelové. O tom, jak se však o nehty starat, pečovat o ně a jakou manikúru a úpravu zvolit, o tom rozhodujete vy sami. Někdo nechává péči na profesionálech a pravidelně se objednává na manikúru a vybírá si jen délku nehtů, tvar a barvy laků. Jiný si dá tu práci a upravuje nehty doma. Má spoustu přípravků, laků a velmi ho to baví. No a někdo na to nemá moc času, nehty pouze zapiluje, přetře průhledným lakem a hotovo.

Nehty a to, co říkají

Mohou o vás nehty a manikúra něco prozradit? Nebo to prostě jen tak plyne a vy nehty pilujete podle toho, jak se aktuálně ctíte nebo podle toho, jak komfortní to pro vás je. Možná umí prozradit víc, než si myslíte! Mohou o vás říci například to, jací jste – zda perfekcionisté, kteří mají rádi všechno upravené a vždy správné nebo bohémové, kteří to příliš neřeší. Jak jste na tom vy? Kam směřujete? I to umí nehty říci, a dát vám najevo věci, které možná sami nevíte nebo netušíte. Jak to tedy je a co vám nehty řeknou?

Kulatý a krátký tvar nehtů

Bývá to jeden z těch typických tvarů, které volí spousta žen. Říkají o něm, že je praktický, můžete s ním jednoduše vařit, umývat nádobí a starat se o děti aniž by se vám někde zlomil nebo jinak poškodil. Je to skutečně tak? Nebo to něco umí vyjádřit? Pojďme se na nejoblíbenější tvar nehtů podívat blíž!

Těmto lidem nedělá pozornost zrovna velkou službu. Jsou raději nenápadní, někde v koutě. Proč? Bojí se, že se před publikem či lidmi okolo ztrapní. Nejsou rádi v centru dění, odvedou svou práci a je dobré, ovšem nejlépe jim je doma a na místech, které znají, dobře se zde orientují a nehrozí jim tak nějaký ten útok nebo atak, který by mohl skončit nepříjemností nebo dokonce trapasem!

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..