Jakou máte manikúru, a co to o vás může prozrazovat? 1

Napsala | 06.08.2019

Jaký tvar nehtů máte, o tom příliš nerozhodujete, pokud budete mít nehty přírodní a ne gelové. O tom, jak se však o nehty starat, pečovat o ně a jakou manikúru a úpravu zvolit, o tom rozhodujete vy sami. Někdo nechává péči na profesionálech a pravidelně se objednává na manikúru a vybírá si jen délku nehtů, tvar a barvy laků. Jiný si dá tu práci a upravuje nehty doma. Má spoustu přípravků, laků a velmi ho to baví. No a někdo na to nemá moc času, nehty pouze zapiluje, přetře průhledným lakem a hotovo.

Nehty a to, co říkají

Mohou o vás nehty a manikúra něco prozradit? Možná víc, než si myslíte! Mohou o vás říci například to, jací jste – zda perfekcionisté, kteří mají rádi všechno upravené a vždy správné nebo bohémové, kteří to příliš neřeší. Jak jste na tom vy? Kam směřujete? I to umí nehty říci, a dát vám najevo věci, které možná sami nevíte nebo netušíte. Jak to tedy je a co vám nehty řeknou?

Špičatý tvar nehtů

To značí ženu, která je extravagantní a ráda na sebe upozorňuje. Je ráda středem pozornosti a všude, kde jí obdivují, se vyskytuje velmi ráda. Šedá myška v koutě? To jí rozhodně nehrozí. Všem ráda ukazuje své sebevědomí. Pozor však na to, aby lidé tuto touhu po pozornosti pochopili správně. Někdy je dobré šokovat a přitáhnout pozornost exteriérem, ale je nutno udržovat také interiér. A to nemusí být vždy jednoduché.

Jemný a oblý tvar nehtů

Ženy, které vybírají tento tvar nehtů, přesně vědí, co od života a od okolí chtějí. Bývají asertivními jedinci, jsou přátelští a mají racionální přístup k životu a lidem okolo obecně. Chcete-li od někoho dobrou radu nebo potřebujete někoho požádat o pomoc, pak to jsou právě tito lidé. Poradí velmi dobře a konkrétně, ovšem nezapomínají také na sebe a svůj úspěch, který si pečlivě střeží.

Přečíst  Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..