Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 6

By | 19.08.2020

Máte svou oblíbenou barvu, kterou nosíte takřka neustále? Cokoliv, co je můžete pořídit v barvě, volíte právě ve své oblíbené? Každý člověk se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a právě ono jej do jisté míry ovlivňuje a hodně pomáhá. Spousta věcí vás tímto ovlivňuje a díky tomu můžete žít život, jaký žijete, reagovat tak, jak reagujete v určitých situacích. Možná to může mít vliv také na vaši oblíbenou barvu.

Červená nebo modrá?

Ke každému se hodí jiná barva a to nejen z hlediska znamení, ale také z toho důvodu, že ne každá barva se hodí k typu pleti a barvě vlasů, ženy to moc dobře znají. Někomu prospívá zelená barva jinému naopak fialová, červená nebo bílá. Sáhnete-li po barvě, která vám sedí podle horoskopu, můžete lépe a rychleji najít partnera, mít práci snů a podobně. Jaká barva se hodí právě k tomu vašemu znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci mají poměrně dobrodružnou povahu a rádi cestují. Jejich touha po cestách a cestování obecně jim přináší hodně otevřenou mysl. Občas mohou mít problémy s játry. Nemají problém vzít za svůj jiný názor a pohled na svět. Jejich volnost a nespoutanost podpoří barvy jako fialová, švestková nebo tmavě modrá, které podtrhnou otevřenou mysl a ještě víc jí podpoří a otevřou.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorohy ovládá Saturn jako planeta a jsou věrni tradičním věcem a především jednoduchosti. Trpí na problémy se zuby a s kůží. Tím, že vyznávají tradici, mohou působit nudně, ale to tak není. Jsou pozoruhodná znamení, mají v sobě dostatek síly a praktičnosti. Jejich barvy jsou antracitově šedá, tmavě hnědá. Tyto barvy jim pomohou posílit a dodat na spokojenosti a praktičnosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..