Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 3

By | 21.12.2020

Máte svou oblíbenou barvu, kterou nosíte takřka neustále? Cokoliv, co je můžete pořídit v barvě, volíte právě ve své oblíbené? Každý člověk se narodil v určitém znamení zvěrokruhu a právě ono jej do jisté míry ovlivňuje a hodně pomáhá. Spousta věcí vás tímto ovlivňuje a díky tomu můžete žít život, jaký žijete, reagovat tak, jak reagujete v určitých situacích. Možná to může mít vliv také na vaši oblíbenou barvu.

Červená nebo modrá?

Ke každému se hodí jiná barva a to nejen z hlediska znamení, ale také z toho důvodu, že ne každá barva se hodí k typu pleti a barvě vlasů, ženy to moc dobře znají. Někomu prospívá zelená barva jinému naopak fialová, červená nebo bílá. Sáhnete-li po barvě, která vám sedí podle horoskopu, můžete lépe a rychleji najít partnera, mít práci snů a podobně. Jaká barva se hodí právě k tomu vašemu znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou často dvě i více osob v jedné, takže nikdy pořádně nevíte, co od nich čekat. Právě Blíženci mají nejblíže k nervovému a dýchacímu systému. Toto znamení by se mělo obklopovat především žlutou barvou, jejími světlými odstíny. Je to pozitivní barva, která je dobrá pro rychlou a komunikativní povahu, kterou Blíženci vládnou. Tato barva nosí radost, štěstí a celkově vás dobře naladí.

Rak (22. června – 22. července)

Pro Raka je určující Měsíc, který má u žen vliv na dělohu, ženské partie, reprodukční systém a podobně. Jde o lidi čisté, jemné a hodí se k nim tak barvy jako bílá, šedá, stříbrná nebo smetanová. Jde o barvy éterické a půvabné, což se k tomuto znamení skvěle hodí. Díky tomu si udržíte pevné a dobré zdraví, ale také pohodu a spokojenost.

Přečíst  Ovlivní spánek naše znamení zvěrokruhu?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..