Jak začít den podle znamení – jak na to? 5

By | 06.01.2021

Zamyslete se nad tím, jak trávíte své ráno. Zazvoní vám budík a vy hned vyskočíte z postele a začínáte celý den? Nebo potřebujete nějaký ten čas na probuzení, válíte se deset minut v posteli a vše děláte rozvláčně a pomalu. Nevycházíte z domu bez snídaně? Nebo naopak, nesnídáte, ale raději si dáte kávu nebo třeba před prací jdete cvičit? Každý má svůj zaběhlý systém a rituál, který si ráno co ráno dopřáváte. Někdo všechno dělá ve spěchu, jiný neváhá vstát dřív a udělat vše v poklidu a pohodě. Jak to máte vy?

Nestíháte nebo máte dost času?

Po ránu mají všichni své rituály, které dodržují, díky kterým se jim možná lépe vstává nebo lépe začíná celý den. Máte pocit, že se vám během dne nic nedaří? Vstáváte později a nemáte pocit, že byste využili dobře celý den? Nemůžete se vzpamatovat ze všeho, co ráno děláte? Snídaně není na programu dne a tím pádem máte celé dny hlad? Jaké ranní rituály jsou pro vás vhodné podle znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou velmi sociální jedinci, kteří milují harmonii a spravedlnost. Po ránu si mohou klidně vytvořit svůj ranní rituál a do něj zapojit třeba jednoduché cviky na protažení a nějaká cvičení jako projev vděčnosti. Jsou rádi a vděčné za vše, co dokázali, čeho dosáhli. Vděčnost je pro ně klíčová a důležitá, sami se musíte ocenit. Každé ráno si řekněte asi pět věcí, za které jste v životě vděční.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír potřebuje objevovat sebe sama, odhazovat vrstvy a zjišťovat, co je pod nimi. Je dobré vést si deník, kde budou jednotlivé zápisy. Ráno si do něj poté pište, co považujete za důležité, co potřebujete vyřešit a kam směřují vaše myšlenky. Díky tomu budete mít den zformovaný a s jasným cílem půjdete za tím, co chcete nebo vyřešíte, co potřebujete.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..