Jak začít den podle znamení – jak na to? 4

Napsala | 25.02.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Zamyslete se nad tím, jak trávíte své ráno. Zazvoní vám budík a vy hned vyskočíte z postele a začínáte celý den? Nebo potřebujete nějaký ten čas na probuzení, válíte se deset minut v posteli a vše děláte rozvláčně a pomalu. Nevycházíte z domu bez snídaně? Nebo naopak, nesnídáte, ale raději si dáte kávu nebo třeba před prací jdete cvičit? Každý má svůj zaběhlý systém a rituál, který si ráno co ráno dopřáváte. Někdo všechno dělá ve spěchu, jiný neváhá vstát dřív a udělat vše v poklidu a pohodě. Jak to máte vy?

Nestíháte nebo máte dost času?

Po ránu mají všichni své rituály, které dodržují, díky kterým se jim možná lépe vstává nebo lépe začíná celý den. Máte pocit, že se vám během dne nic nedaří? Vstáváte později a nemáte pocit, že byste využili dobře celý den? Nemůžete se vzpamatovat ze všeho, co ráno děláte? Snídaně není na programu dne a tím pádem máte celé dny hlad? Jaké ranní rituály jsou pro vás vhodné podle znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lev je od přírody stvořen k vůdcovství a obdivování, proto si po ránu vždy udělá čas na to, aby se nastrojil a udělal krásným. Také si velmi rád opakuje své mantry typu – jsem krásný, chytrý, úžasný, celý den budu zářit. Potřebují tyto kroky pro zvýšení sebedůvěry, ač se to na první pohled nezdá. Začněte den těmito drobnými cvičeními a hned vám bude lépe.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou analytické bytosti, které mají rády vše do posledního puntíku naplánováno. Často mají seznam, na kterém jsou úkoly pro celý den, týden i měsíc a ty si odškrtávají jako splněné. Rády seznamy tvoří a doplňují, proto když si mohou po ránu sednout k včerejšímu seznamu a pečlivě si vše odškrtat a zjistit, čeho všeho dosáhly, jsou nadmíru spokojené a naladěné na další den a plnění úkolů.

Přečíst  Znamení horoskopu Vodnář - Díl V.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..