Jak vybrat správnou knihu? Může napovědět znamení! 5

Napsala | 27.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Přemýšlíte nad tím, jakou knihu si v knihkupectví koupit? Nikdy dopředu nevíte, co vás bude bavit, co se vám bude dobře číst nebo dokonce, co vás strhne natolik, že se od příběhu neodpoutáte. Někdy koupíte knihu, která vám poté leží v knihovničce dlouhou dobu a zbytečně. Možná sáhnout po jiném autorovi? Nebo vyzkoušet úplně jiný žánr? A co doporučení kamarádů nebo známých? Vybrat si tu správnou knihu, pokud vysloveně nemilujete čtení a je vám jedno, co se vám dostane pod ruku, je mnohdy těžké. Můžete si výběr zjednodušit? Třeba zkusit vybírat knihu podle znamení?

Znamení a oblíbené knihy

Horoskop a znamení může poradit v opravdu mnoha věcech. Jednou z takových je například i to, co si přečíst nebo jakou knihu si pořídit. Některá znamení se ráda bojí, proto sáhnou po hororu, jiná zase chtějí skrz písmenka prožít romantickou lásku nebo se ocitnout v dávné historii. Jaká kniha je správná pro vaše znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou zaměřené nejen na to, jaká je kniha uvnitř, ale zkoumají také její obal. Často si pořídí knihu jen proto, že vypadala dobře, měla krásnou ilustraci nebo se jim líbila fotografie. Mají rádi příběhy, které je zaujmou a pohladí na duši. Jsou také rádi, když si mohou přečíst nějaký ten pravdivý příběh, ideálně takový, kde vše dobře dopadne. Nemají problémy ani se starými jazyky, milují Williama Shakespeara. Kromě něj mohou sáhnout po knize Levandulový pokoj nebo knize Nadějné vyhlídky.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír je milovník záhad a tajemna. Když se u knihy budou trochu bát, bude to ještě lepší. Mohou sáhnout po hororech nebo příbězích, kde najdete nadpřirozené jevy. Sledovat, co se doma děje a sem tam zaslechnout nějaký šepot či škrábání, podobně jako v knize? To je pro ně ideální! Budou se rádi být u Edgara Allana Poea, Stephena Kinga a podobně.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..