Jak poznat spřízněnou duši? Jde to i s pomocí hvězd!

Napsala | 17.07.2018

Lásku hledáme více či méně po celý život. Někdo svou druhou polovičku nebo chcete-li spřízněnou duši, nachází v pubertě či rané dospělosti, jiný ji hledá roky. Ať už je to jak chce, často se říká, že na každého tam někde venku čeká jeho druhá polovina, jeho druhé já. Člověk, se kterým zestárnete. Jenže, jak tu svou spřízněnou duši poznat a nezklamat se?

Spřízněná duše – kde jí hledat?

Znáte ten pocit, když někoho uvidíte, seznámíte se spolu a vy najednou máte pocit, že dotyčného nebo dotyčnou znáte opravdu celý život. Všechno si tak nějak automaticky sedne, můžete spolu mluvit, o čemkoliv chcete, máte pocit, že vám protějšek rozumí a umí vás také pochopit. Cítíte to souznění a máte mnohdy ihned pocit, že je to „ten pravý“. Kde někoho takového potkat? Asi vás nepřekvapí, když řekneme, že kdekoliv!

A to je pravda, potkat svou spřízněnou duši můžete opravdu všude. V obchodě, ve frontě, na autobusové zastávce, na koncertě, ve vlaku, zkrátka kdekoliv. Pokud se máte potkat, tak se jistě potkáte, vesmír to zařídí, říká se. Je potřeba také trocha vaší spolupráce, tedy musíte být otevření novým možnostem. Když tomu tak nebude, ten pravý okolo vás může chodit dennodenně, ale prostě ho nevidíte.

Pomoc hvězd

Někdy si můžete tu spřízněnou duši najít také s pomoci astrologie, tedy někoho, kdo je vám astrologicky velmi blízký a souzníte spolu. Horoskopy v tomhle ohledu dosti napoví, popřípadě vás nasměrují, kde máte hledat. V horoskopu často nacházíte základní rysy své povahy a můžete se tedy bez problémů obrátit pro radu právě na hvězdy nebo horoskopy. Podle typu znamení vám mohou napovědět, kde svou spřízněnou duši hledat. Chce to jen otevřenou mysl a srdce!

Přečíst  Bolesti zad a kostí
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.