Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 6

By | 10.01.2021

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Rak (22. června – 22. července)

Pro Raky je obecně důležitá rodina a všechno okolo ní. Už v útlém věku si tedy vytváří opravdu silné vazby na svou rodinu, zejména pak na maminku, od které se odmítá hnout. Pokud mají sourozence, je s nimi těžší pořízení, chtějí velké množství pozornosti, snaží se dělat vše navíc, jen aby si jich maminka všimla. Dožadují se projevů lásky, chválení a potřebují neustálé ujištění, že jsou maminčini mazánci. Jejich fantazie je opravdu široká, budou vám vyprávět vlastní příběhy, které si vybájily, rozvíjejí svou duši.

Sedněte si k nim a pomáhejte rozvíjet příběhy. Dobře se pobavíte a dáte dětem najevo, že jejich fantazie má své místo. Možná vás zaskočí, že často mění nálady, je to způsobeno tím, že jsou silně emocionální, takže city se u nich projevují dnes a denně. Raci bývají flegmatici v každém ohledu a to někdy může být vidět na úklidu doma, na školním prospěchu nebo na sportovních výkonech.

Nejsou úplně ctižádostiví, proto by rodiče měli být důslednější a dohlížet na své potomstvo. Potřebují vlastní prostor, místo, kde se budou cítit bezpečně, kde se mohou uložit a fantazírovat si o všem, co jim jejich nápady přinesou. Jestliže se zmítají v emocích a neví si s nimi rady, toho místo jim také může pomoci a ochránit je.

Přečíst  Znamení horoskopu Kozoroh - Díl XI.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..