Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 3

Napsala | 16.09.2019

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Beran (21. března – 20. dubna)

Děti narozené v tomto období jsou aktivní a často pohotové, takže s nimi se nikdy nebudete nudit. Občas mají tendence vládnout všem okolo a dokonce také domácnosti, proto je potřeba jim dát nenásilně, ale jasně najevo, jak to vlastně je a kdo je rodičem. Přijmou to hned, nejsou to výbušní jedinci. Jsou samostatní a velmi rychle se učí – číst, psát, mluvit, lézt. Jsou si vědomi vlastní individuality a často ji dávají najevo vůči ostatním členům rodiny – rodičů, sourozencům a to klidně i těm starším, babičkám, tetičkám a podobně.

Pečujte o děti ve znamení Berana, protože jejich akčnost se nemusí vždycky vyplatit. Mohou si nejednou přivodit nějakou tu bolest, zranění, ať už fyzické nebo psychické. Potřebují nad sebou cítit autoritu, ale také jim věnujte dostatek trpělivosti, protože to s nimi nebude úplně jednoduché. Zase se pobavíte, protože tyto děti rády soutěží a vyhrávají, mají rády výzvy, do kterých se mohou pustit. Vymýšlet jim zábavný program nemusí být vždycky jednoduché.

Máte doma dítko, které netrpí pocitem marnosti, je velmi ctižádostivé, samostatné a odvážné, takže nepohrdne, když mu svěříte důležité úkoly a to ve všech oblastech. Vyřídit ve škole důležitý vzkaz, jít na nákup, uklidit nádobí nebo pomoci v kuchyni. Občas nad nimi držte stráž, protože se nadchnou pro spoustu věcí, ale nemusí všechno dokončit. S udržením pozornosti jsou na tom podstatně hůř.

Přečíst  Tajemství podle horoskopu – jaké je to vaše? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..