Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 11

By | 03.06.2020

Máte pocit, že svým potomkům vůbec nerozumíte a v podstatě nevíte, co od nich čekat? Maminky v šestinedělí také tápou. Miminko pláče, ale je přebaleno, najedeno a nemělo by mu nic být. Přesto pláčou a maminky přemýšlí, co dělat, jak pláči zabránit a co s ním provést. Popřípadě jsou děti už větší, ale stále nevíte, jaké mohou mít nadání, možná nějaký přirozený talent. V čem je rozvíjet? Kam posouvat jejich talent a um, aby jim to možná pomohlo někdy v budoucnosti? Zkuste na to jít skrz znamení a dětem pomoci v tomto ohledu.

Střelec (21. listopadu – 20. prosince)

Děti ve znamení Střelce vám umí pěkně pohnout životem. Díky nim nepoznáte, co je nuda nebo lenost. Jsou velmi živé, zvídavé a také samostatné. Zapomeňte proto, že si můžete užít klidný a pohodový den nebo večer. Rovněž se vám u těchto dětí nevyplatí ani příliš přísná výchova, která úpěnlivě lpí na pravidlech a režimu. Zákazy, tělesné tresty nebo promluvy do duše? To není něco, co by tyto děti zastrašilo nebo pomohlo k nápravě. Raději vyzkoušejte přátelský přístup a vysvětlujte. Nepromlouvejte, ale vysvětlujte. Dejte dětem důvody, proč se nesmí to či ono, proč by se naopak to či ono dělat mělo.

Tyto děti jsou pravdomluvné, což je dobré, ale někdy to může připravit řadu trapasů a nepříjemných situací. Nezávislost a svoboda je hlavním znakem těchto dětí. Ve škole nebudou mít ty nejlepší známky a výsledky, ale neznamená to, že si nenajdou své místo na slunci. Jsou rádi zvídaví a rádi hledají věci, které jsou pro ně zajímavé. Rádi cestují a poznávají nová místa.

Tyto děti potřebují prostředí, ve kterém je nikdo neomezuje a bere je jako sobě rovné. Potřebují spoustu inspirace a podnětů pro svůj život. To jim pomůže rozvíjet jejich optimistickou a dobrou náladu.

Přečíst  Váha a horoskopy – jaký vliv má znamení na váhu? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..