Horoskopy – opravdu fungují, i když jim nevěříte?

By | 23.10.2020

Horoskopy se objevují asi všude, v časopisech, na internetu a podobně. Najdete je opravdu všude, a ač se jim možná smějete, pak si je určitě přečtete. Možná si z nich něco vezmete, možná ne. Napadlo vás však někdy, jestli se vyplní to, co je v nich napsáno a to i když tomu nevěříte? Pochybujete?

Zkušenosti, které lidé nasbírali

Horoskopy se v dnešní podobně objevily poprvé v antice, kořeny však mají mnohem hlouběji. Lidé často srovnávají to, co se jim v životě stalo a to, co řekl horoskop. Astrologie pochází z dlouhodobého pozorování a jde o to, jakým způsobem na nás působí hvězdy. Je to tak trochu záhada, protože do tajů, proč to vlastně tak je, proč to vlastně tak funguje, lidé a dokonce ani astrologové úplně nepronikli. Ano, není to vědecky ověřené, takže pro některé jednoduše horoskopy nejsou pravdivé. Některé záhady prostě nerozluštíte, jako například, co bylo dřív, slepice nebo vejce, jak vlastně vznikl život na zemi a podobně.

Ona je také otázka, kdo vám horoskop vytváří. Pokud jde o zkušeného a fundovaného astrologa, který se zabývá horoskopem přímo pro vás, asi bude daleko přesnější, než horoskopy, které si přečtete v časopisech, které jsou psány obecně, na jednotlivá znamení. Velmi dobré jsou také charakteristiky jednotlivých znamení. Nacházíte v nich poměrně dost podob? Nebo tušíte, že charakteristika, kterou právě čtete, se přesně hodí na někoho z vaší rodiny nebo blízkého přítele.

Síla horoskopu existuje

Ať už tomu věříte nebo ne, horoskopy mohou fungovat. Co se má stát, to se také stane a je důležité hledat v horoskopech to, co je pro vás důležité a podstatné. Můžete srovnat horoskop s tím, co se vám stalo v nejbližší době, a uvidíte, že se věci opakují. Stačí si jen zvolit ten správný horoskop, který si přečtete.

Přečíst  Trpíte plísněmi nehtů?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..