Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 6

By | 11.08.2020

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Benjamin (23. listopadu – 22. prosince)

Lidé narozeni v této době jsou velkými idealisti. Máte v sobě obrovskou individualitu a originalitu, toužíte po nezávislosti a svobodě. Jste také lidé revoluční, hledající nové nápady, řešení a inovace všeho druhu. Nesnášíte, když vás někdo utlačuje nebo vám dokonce říká, co dělat. Úplně nejhorší je, když vám někdo něco nařídí nebo přikáže. Spadáte do kategorie vnímavých jedinců, kteří často vědí, co si druzí myslí, mistři telepatie. Někdy však svou originalitou a jinakostí můžete působit jako podivíni a zvláštní jedinci.

Dan (23. prosince – 20. ledna)

Lidé narozeni v této době jsou spolehliví a pořádkumilovní. Bez pořádku se to u nich rozhodně neobejde. Jsou velmi poctiví, pracovití. Bazírují na vzdělání a také jsou to intelektuálové, kteří však vše co říkají, mají podložené. Rádi věci okolo sebe analyzují a život si tak trochu potřebují dopředu naplánovat. Komplikované situace řeší bravurně, bez problémů se s nimi popasují. Neuteče jim jediný detail, což je šlechtí. Jejich schopnosti umí odhalit každé tajemství, takže lidé před vámi jen zřídkakdy něco utají. Vidíte ostatním až do žaludku.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..