Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 5

Napsala | 26.05.2019

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Efraim (24. září – 23. října)

Lidé narozeni v této době jsou velmi citliví a intuitivní. Kladou velký důraz na harmonii a klid na všech frontách. Velmi rychle se umíte přizpůsobovat názorům druhých jedinců, což není vždycky dobré. Velmi snadno se tito lidé urážejí a často si vše, co se okolo nich děje a říká, berou až moc osobně. Mají-li tento pocit, stáhnou se do své vlastní ulity a jen tak nevylezou ven. Když zažijete bolest, smutek, zklamání, zradu tak to před ostatními lidmi skrýváte. Nedáváte na sobě nic znát. Citlivost je pro vás devízou, můžete díky tomu navázat kontakt s duchovním světem.

Manases (24. října – 22. listopadu)

Lidé narozeni v tomto období jsou psychicky velmi silní jedinci. Jsou stále pozitivně naladěni, mají dobré charisma, kterým se pyšní. Jsou také zdatní fyzicky, není pro ně nic problém. Typická je pro ně radost ze života a úsměv na tváři. Důvěřujete sobě, ale vaši důvěru si zaslouží také ostatní, proto jste dobrými vůdci. Jste lidé vášniví, ale také velmi zodpovědní, máte nezdolnou vůli a vyzařuje z vás velká harmonie a pohoda obecně. Silná aura znamená, že ovlivníte kohokoliv.

Přečíst  Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..