Hebrejský horoskop – ukáže, jaké máte silné a slabé stránky 4

Napsala | 21.05.2019

Každý jeden horoskop staví na nejrůznějších věcech. Existuje květinový horoskop, keltský horoskop, čínský horoskop a spousta dalších. Každý má něco do sebe, podle každého z nich se můžete něco zajímavého o sobě dozvědět a poznat. Právě hebrejský horoskop se zaobírá namísto zvířecího zvěrokruhu kmeny a smysly. O budoucnosti jako takové moc nehovoří, ale řeší charakteristiku lidí.

Co se ve vás skrývá?

I to může poodhalit hebrejský horoskop, který vychází ze jmen izraelských kmenů. Datum narození toho může odhalit opravdu mnoho, můžete o sobě zjistit velkou spoustu věcí. Jací ve skutečnosti jste, co v sobě skrýváte, jaké máte předsevzetí, v čem jste silní a v čem naopak slabí. Podívejte se pečlivě na hebrejský horoskop a zjistěte o sobě věci, které jste možná, ani sami nevěděli!

Simeon (24. července – 23. srpna)

Lidé narozeni v této době se vyznačují klidem, stabilitou a také vytrvalostí. To jsou jejich synonyma, plánují všechno, co v životě udělají, takže nemají možná to překvapení ze života. Nejsou však milovníky překvapení a nečekaných situací, takže promyslet si vše, najít na tom pozitiva i negativa je to, co je pro ně nejlepší. Do ničeho se neženou střemhlav, zachovávají chladnou hlavu a rozvahu, to je může uchránit od mnoha nepříjemných a zbrklých rozhodnutí. Jsou velmi dobrými herci, jejich místo je na jevišti.

Gad (24. srpna – 23. září)

Lidé narozeni v této době se nezastaví. A to nikdy. Jejich životním tempem je pohyb, neustále jsou v pohybu a za cíl si kladou nové vědomosti a jejich získávání. Jsou velmi dobrými mluvčími, komunikativnost jim v tomto ohledu nechybí, jsou také často zvídaví a mnohdy mají sklony být netrpělivými jedinci. Jsou nadšení pro vše, ale toto nadšení může velmi brzo ztrácet na síle, až vyhasne docela. Nedejte vždy na prvotní nadšení. Máte problém proniknout do hloubky věcí a často můžete na okolí působit povrchním a nepřístupným dojmem.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..