Hádky – jak jsou na tom berani, býci a blíženci?

Napsala | 12.07.2018

V partnerském vztahu nebo v běžném životě, hádky patří k mnoha situacím. Pohádat se můžete s partnerem, rodiči, kamarádi, dětmi nebo kolegy v práci. Někdo se hádá docela rád, vyčistí se vzduch a argumenty dostanou jiný spád, jiní se však nehádají takřka vůbec a každé jedné hádce se vyhýbají jako čert kříži. Může na tom mít vliv i znamení, ve kterém jste se narodili?

Hádavé i nehádavé zaměstnání

Hádat se člověk musí umět, mnohdy, často když už nevíte, co dalšího říct, použijete argument, který až tak nezapadá do vaší hádky. Jednoduše útočíte a víte, kam toho druhého zasáhnout a co mu může ublížit. Která znamená, jsou ta hádavá? A které naopak hádkám předcházejí a neumí se bránit?

Beran (21. března – 20. dubna)

Tvrdohlaví berani neberou obvykle logiku a logický postup v potaz, protože mají svou vlastní hlavu a tím se také řídí. Nejde se s nimi hádat konstruktivně, protože při hádce často překřikují každého a vstoupit jim do jejich vlastní hádky? To ať vás ani nenapadne! Když se začnete hádat s berany opravdu hodně, musíte se mít na pozoru, umí vrátit hodně silně úder, což může být negativum pro vás. Hádku ukončíte, když berana přesvědčíte, že váš nápad je vlastně jeho.

Býk (21. dubna – 21. května)

Tak trochu je podobný beranovi, velký paličák, který má ostrý jazyk a argumenty a umí je hodně dobře v hádkách používat. Jakmile si býk něco usmyslí, pak není nic, co ho přiměje ke změně názoru. Jak vyhrát hádku s býkem? Chce to velkou trpělivost a snaha zacílit na jeho zdravý rozum. Bez argumentu neuspějete, a když bude váš nápad či způsob finančně lepší, máte slušnou šanci. Pokud zasáhnete fyzické smysly býka, máte rovněž šanci na úspěch a vyhranou hádku.

Přečíst  Nevěra – jak jí vnímají jednotlivá znamení? 6

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci nejsou zpravidla hádaví, ale když už se hádáte, stačí je přimět, aby s vámi souhlasili. Není to však tak jednoduché. Podobně, jako budou souhlasit s vámi, budou souhlasit i s dalšími lidmi, kteří jim podsunou svůj názor. Musíte je přesvědčit, že váš názor je ten nejlepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..