Existuje anděl strážný? Důkazy, že vás někdo hlídá!

By | 09.08.2020

„Můj anděl strážný musí být pěkně vyčerpaný“ to občas prohodí každý, popřípadě něco o tom, že při něm jeho anděl strážný stál. Ne všichni na ně věří, někdo si říká, že přece nemůže nad vámi bdít někdo, kdo vás sleduje a v případě, že se řítíte do nějakého průšvihu, vám dává znamení, která mají odvrátit vaši volbu. Občas se stane, že věc, nad kterou jste dlouho přemýšleli a přesně si vytyčili řešení, najednou otočíte a uděláte úplně něco jiného. To se nakonec ukáže jako to správné.

Přemýšlíte, jak to vlastně je

Proč tak najednou změníte své rozhodnutí, když jste to předtím tak dlouho přemýšleli? Proč ta změna? Co za tím stálo? Možná opravdu ten anděl strážný, který vám dává najevo, že rozhodnutí nebylo správné a rychle vám přidá nové řešení. Opravdu je to anděl strážný? Jak to poznat? Přinášíme sedm náznaků, které na to mohou poukazovat.

Z nebe se snáší peříčko

Je to jako scéna z nějakého romantického filmu. Z nebe se, obvykle za dramatické hudby, snáší k zemi bílé peříčko. Krouží a za vyvrcholení hudby se dotýká země. Bílé peříčko je jedním z nejběžnějších symbolů pro anděla strážného. Údajně jej upustil sám anděl, aby vám dal najevo, že je vám nablízku a chrání vás!

Zvláštní vůně

Nevíte, co to je, ale najednou ucítíte zvláštní a někdy až ohromující vůně. Neumíte si to běžně vysvětlit, vždyť takové vůně se běžně vůbec neobjevují. Možná je to znamení, že nad vámi bdí anděl strážný.

Zdají se vám zvláštní sny

Anděl strážný podle esoteriků komunikuje skrz sny. Zkuste si na své sny vzpomenout, co znamenaly? Co vám říkaly? Cítili jste se v nich lehčí a silnější? Jistí v kramflících? Možná vám anděl strážný naznačil směr, kterým se máte dát.

Přečíst  Ženšen korejský
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..