Erotogenní zóny – jací jste v posteli podle znamení? 1

By | 13.05.2020

Horoskopy a vůbec znamení mohou o člověku říci někdy až moc. Podle nich totiž můžete poměrně dobře zjistit, jaký charakter mohou lidé mít, jak budete reagovat na určité situace nebo co všechno mohou od vás druzí očekávat – v rodinných vazbách, přátelských, pracovních i dalších. Vztah k sexu mají lidé různý, pro některé je to věc, která je kořením života, pro druhé smyslem vztahu a smyslnost je prioritou číslo jedna. Například o Štírech se běžně říká, že jsou velmi smyslná znamení s kladným vztahem k sexu. Naproti tomu Panny bývají organizované a poněkud stydlivé.

Erotogenní zóny

Jaké jsou vaše erotogenní zóny? Místa, která jsou pro druhé velmi vzrušující a spolehlivě pomohou při milování nebo jen mazlení. U každého se liší, někdo si užívá jen jemný dotek, druhý potřebuje delší hlazení a dráždění určitých partií na těle. Jak je to se zónami podle znamení? A jací jste v posteli právě podle znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

V této sféře mají rádi experimenty také, rádi zkouší nové věci. Není neobvyklé, že střídají polohu za polohou, rádi studují knihy a další erotické věci. Mají rádi sex na netradičních místech, dodává jim to správné vzrušení. Jsou v posteli nápadití, milují předehru, ale násilí nesnáší. Jejich erotogenními zónami jsou lýtka, nohy a vnitřní strana stehen.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou milovníky dlouhých předeher, které je na milování umí dobře připravit. V sexu nejsou vybíravé, umí se podřídit partnerovi, takže pokud se občas objeví předehra a někdy nějaká ta rychlovka, není to problém. Rády zkouší nové věci, co se týče sexuálních pomůcek, orální sex je pro ně často vrcholem celého aktu. Muži se shodují, že jde o velmi oblíbené milenky, protože rády vyjdou vstříc partnerům. Jejich erotogenní zóny jsou chodidla.

Přečíst  Alkohol – která znamení k němu mají nejblíže? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..