Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 6

By | 11.02.2020

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec bere svůj domov jako místo, které je určeno pro ostatní lidi, není nijak náročný, co se výbavy nebo velikosti týče. V životě potřebují hodně podnětů, domov je pak místem, kde je bezpečno a klid. Přírodní materiály, jemné tóny, bez zbytečných lapačů prachu, to je ideální zařízení pro ně. Často sáhnou po praktických a účelových věcech. Obývací pokoj je místem, které by mělo být velké a prostorné. Líbí se mi v podstatě každá barva, která splyne spolu s ním, oblíbenou nemívá.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh má lidi rád, ale než jim začne věřit a pustí je k sobě domů, chvíli to trvá. Potřebuje spoustu klidu, soukromí a čas pro relaxaci. S rodinou a přáteli je velmi rád, ale kousek místa, které bude jen jeho, je nutností. Nejsou experimentátoři, kupují věci nadčasové, takové, které nemusejí mít neustále nové. Nelíbí se jim moc moderního, mají rádi dřevo, dlažbu a podobně. Preferují pohodové a nijak extra výrazné barvy.

Přečíst  Egyptský horoskop – poznejte v sobě egyptského boha 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..