Domácí pohodlí a bydlení podle horoskopu 5

By | 24.09.2020

Ač si říkáte, že je to v podstatě jedno, kde bydlíte, protože trávíte spoustu hodin v práci. Odcházíte ráno a přicházíte večer. I tak je nutno začít myslet na to, kde bydlíte a hlavně jak. Situace se může za pár měsíců změnit, vy změníte práci nebo nebudete tolik zatížení, přibudou víkendy a bydlet v neútulném či nehezkém prostředí, které je až moc obyčejné, to není nic na pozitivní a dobrou náladu. Možná je právě nyní čas to změnit!

Znamení a vztah k bydlení

Prostředí, ve kterém lidé žijí a pracují, je ovlivňuje. Když se doma necítí dobře, pak to má vliv na jejich náladu a celkové rozpoložení. Mohou to být drobnosti jako například to, že se neradi vracejí do svého bytu či domu, mají pocit, že to je o ničem, všude ticho, neútulno. Každý má různé potřeby, jiný vkus nebo finanční možnosti. I tak se dá vytvořit příjemné místo k bydlení. Třeba podle horoskopu! Vyzkoušejte to!

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy mají rády rovnováhu, vstřícnost a pohodu. Nepotřebují okázalost a luxus, chtějí jen eleganci a harmonii. Často jsou v umělecké sféře, takže někdy mohou být jejich domácnosti extravagantní, aniž by se o to prvoplánově snažili. Zkombinují zdánlivě nekombinovatelé, hrají si s detaily, s barvami, světlem. Propojí klidně dva styly a vše se k nim jednoduše hodí. Rozumí si s barvami, ty jsou jasné a zářivé. Vsázejí na uklidňující modrou nebo béžovou. Mají také rády růžovou nebo lehkou fialkovou.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štír vsází na ložnici, protože je znám svou vášní a láskou k sexu. Lpí na kvalitě a detailech, nehodlají spát jen tak v nějaké posteli, potřebují mít prostor, kde odpočívají dotažen do posledního detailu. Nemají zbytečný nábytek, sbírají věci, které jen tak někdo nemá, takže mohou být taky skvělým doplňkem. Zakládají si na knihovně. Z barev sáhnou po červené, rudé či oranžové.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 23
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..