Domácí mazlíčci – jací se k vám budou hodit podle znamení? 2

Napsala | 20.01.2020

Jsou lidé, kteří si neumí představit život bez svých domácích mazlíčků a vůbec bez zvířat obecně. Ať už máte jen malého křečka, rybičky, papouška nebo kočku či psa, je to radost, ale také starost. Nemůžete jen tak odjet na pár dní, musíte zajistit hlídání, případné krmení nebo si vzít zvířata sebou. Váš život a životní styl se ztotožní se zvířecími kamarády? Ovšem je tady velká otázka, jakého domácího mazlíčka si vybrat? Sáhnout rovnou po psovi? Nebo raději zvolit méně náročné křečky či pískomily? Nebo chcete jít ještě dál a na zahradu si pořídit ovečky či jiná zvířata?

Vybírejte podle znamení

Nejste-li si stále tak úplně jistí, jaké zvíře si pořídit, pak se na to zkuste podívat skrz horoskopy a znamení. To o člověku umí vypovědět hodně, dokonce i to, jaké zvíře se k vám bude hodit úplně nejlépe. Jaké zvíře si pořídí Berani a naopak, jaké zvíře bude ideální pro Střelce? To vše se dozvíte!

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou živelná znamení, která mají spoustu energie, jsou průbojní a také dosti ambiciózní. Hodí se k nim velká psí plemena, třeba pastevecká plemena, německý ovčák a podobně. Svůj život mají protknutý sportem, takže potřebují k sobě zvíře, které by s nimi všechen pohyb a sporty mohlo aktivně vykonávat. Můžete vyzkoušet také kynologii, jen je potřeba se tomu věnovat, což vzhledem ke spoustě aktivit není vždy možné.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou opakem Beranů, jsou to jedinci praktičtí a materiálně založení. Jsou vyrovnaní, často nemají nic kromě práce. Mít peníze je pro ně meta číslo jedna. Dávají proto přednost mazlícím a ne příliš aktivním plemenům. Býci potřebují mír a klid, rádi se uklidní, možná proto je pro ně vhodný králíček na mazlení. Pokud chtějí sáhnout do psích řad, budou to zejména společenská plemena.

Přečíst  Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..