Dobrá karma – jak ji ve svém životě mít? 1

By | 08.07.2020

„Karma je zdarma“ výrok, který si oblíbilo velké množství lidí. Znamená ve volném překladu to, že jednoduše vše, co v životě děláte, se vám vrátí. Nic se neděje náhodou, situace, problémy a věci, které prožíváte, neprožíváte náhodou. Zde o zákon akce a reakce. Nic se zkrátka neděje jenom tak. Je proto dobré myslet na to, co vlastně děláte, protože když zaséváte ve svém životě zlo, pravděpodobně jej také sklidíte. Chcete si zajistit i vy dobrou karmu, která by provázela váš život a zbytečně mu nějak neubližovala? Je dobré znát a dodržovat pár jednoduchých způsobů. Dobrá karma pak nebude problémem!

Koukejte okolo sebe a pomáhejte

Dnešní doba je samé já, já a znovu já. Je důležité vědět, že na světě nejste jediní. Naučte se vnímat lidi okolo sebe. Ono vás to jistě obohatí, protože poznáte, že ne každý to má v životě jednoduché, že se občas dějí věci, o kterých ani nevíte. Lidé okolo vás mohou být v mnoha ohledech nápomocni, mohou vám pomoci tvořit onu lepší karmu. Když občas upřednostníte druhé před sebou, karma vám bude nakloněna.

Není od věci meditovat

Meditace je možná pro někoho ztráta času, ale ve skutečnosti umí hodně zklidnit, pomoci relaxovat a dát vám jasnější odpovědi na spoustu otázek. Meditace vám nijak neublíží, nebudete se kvůli ní cítit méněcenní. Pomůže vám najít ztracenou rovnováhu, dodá sílu, pomůže v relaxaci. Popřípadě stačí jen vypnout a neřešit vše okolo. Když se budete věnovat sobě a svým myšlenkám, věřte, že i dobrá karma vám bude nakloněna.

Myslete pozitivně

Jde to ruku v ruce s mediací, soustřeďte se na pozitivní myšlenky, pozitivní smysl života. Nač se neustále utápět v negativech a být tím pádem víc náchylní ke špatné karmě. Vyčistěte mysl i srdce od všeho negativního. Pomůže to!

Přečíst  Minulé životy – jak poznat, čím jste kdysi byli? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..