Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 4

Napsala | 17.10.2018

Cítíte, že jste během léta nebo zimy přibrali nějaké to kilo? Podzimní kabát, který vám v loňském roce ještě byl, nyní jen taktak dopnete, případně nedopnete už vůbec? Mysleli jste na to, že i vaše znamení zvěrokruhu může mít vliv na hubnutí? Chcete-li snížit svou hmotnost nebo vytvarovat tělo, je nutno zamyslet se nad správným a pravidelným jídelníčkem a také nad fyzickou aktivitou. Jaká dieta a dietní opatření jsou vhodná pro vaše znamení?

Lvi sázejí na bílkoviny

Jídlo je skutečným zážitkem pro lvy, je to pro ně potěšení. Neřeší, jestli je jídlo zdravé nebo tučné, hlavně, aby bylo dobré. Vsází na bílkoviny, ty jim chutnají, takže například losos, kaviár, humři nebo krevety. Zelenina a saláty jsou pro ně také důležité. Měli by konzumovat víc řepy, salátů, rukoly nebo chřestu. Mohou vyzkoušet také exotické ovoce, papája, meloun, mango nebo granátová jablka. Chybu neudělají, když do jídelníčku zapracují brambory nebo pastinák. Chtějí-li zhubnout, pak je dobré konzumovat ovoce dopoledne, na oběd lehké saláty a večer vařené nebo grilované ryby, k tomu zeleninu.

Panny si dávají pozor na luštěniny

Jestliže se panny chtějí starat o své zdraví, pak by se měli vyhnout luštěninám. Syrová strava pro ně nemusí být zrovna dvakrát dobrá, vsadíte-li na teplý čaj, mrkev, brambory, dušené ryby, kuřecí maso se zeleninou – určitě chybu neuděláte. Mají rádi polévky a rýži. Jako snídaně jsou ideální ovesné vločky s rakytníkovým medem, měkké ovoce (mango, meruňky nebo hrušky). Chodí velmi rádi do obchodu se zdravou výživou, vaří také velmi rádi a v souladu se zásadami zdravé výživy. Chtějí-li zhubnout, pak je nutno vsadit na lehké polévky, zeleninu, ovoce, libové maso, brambory nebo těstoviny.

Přečíst  Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..