Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 3

Napsala | 22.10.2018

Cítíte, že jste během léta nebo zimy přibrali nějaké to kilo? Podzimní kabát, který vám v loňském roce ještě byl, nyní jen taktak dopnete, případně nedopnete už vůbec? Mysleli jste na to, že i vaše znamení zvěrokruhu může mít vliv na hubnutí? Chcete-li snížit svou hmotnost nebo vytvarovat tělo, je nutno zamyslet se nad správným a pravidelným jídelníčkem a také nad fyzickou aktivitou. Jaká dieta a dietní opatření jsou vhodná pro vaše znamení?

Italská kuchyně je snem vah

Váhy se vyznají v dietách, milují italskou kuchyni, která je vstřícná i k jejich zdravotnímu stavu. Mají rádi také ryby s bylinkami a citronem je ideální pro ně a jejich žaludek. Mají rádi saláty, ale jen ty čerstvé. Dochutit je můžete olivovým olejem, vinným octem. Jídlo nemůže jen chutnat, ale musí také nějak vypadat. V salátech mají rádi barvy (žlutá, červená, oranžová a zelená). Maso moc k životu nepotřebují, nejraději mají jehněčí, kuřecí, rádi si dají králíka pečeného v troubě. Chtějí-li zhubnout, pak se musí zaměřit na jídelníček a víc jej vyvážit. Do jídelníčku to chce víc ovoce a zeleniny.

Štíři milují indickou kuchyni

Mají tendenci přibírat na váze, milují výraznou indickou kuchyni, která je skvělá pro jejich zdraví. V kondici je udrží tao strava a cvičení (nejlépe pět Tibeťanů). Neměli by moc hubnout, protože je to může připravit o jejich kondici a formu. Rozhodnou-li se přesto přikročit k hubnutí, pak je dobré dodržovat určitý denní režim. Ráno je dobré dát si něco sladkého (vločky s ovocem, medem, džemem nebo čokoládou), na oběd si dát saláty s tofu, k večeři maso nebo ryby se zeleninou. Večer není dobré konzumovat syrové potraviny, které jej budou nadýmat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Horoskop podle starých Řeků 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..