Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 4

Napsala | 20.07.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Čtvrtý den narození

Jedinci narození v tento den disponují poměrně dobrou fyzickou zdatností a zručností. Jsou celkově orientovaní na praktickou stránku věci, stojí nohama pevně na zemi a nebývají zrovna dvakrát velcí snílci nebo jedinci, kteří rádi zkoušejí nové věci a vládnou slovem nebo písmem. Jsou zvyklí si dobře zorganizovat život, mají jasný cíl a také reálné výsledky. Pevný řád pro ně znamená středobod vesmíru, je to pro ně nezpochybnitelná jistota. Jsou také velmi vytrvalými jedinci.

Nejsou to jedinci přizpůsobující se změnám, jejich duševní klid je nade všechno. Změny nekvitují s nadšením, znamenají pro ně problém a narušení stability. Nad vším se hluboce zamyslí a teprve poté se do věcí vrhnou nebo s díky odmítnou. Bývají nejistí, ale to spíš uvnitř sebe. Navenek to na nich málokdo pozná, protože ve společnosti platí za ty zodpovědné, chápající, spolehlivé a za všech okolností konstantní.

Přečíst  Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 6
Mají-li vedle sebe dominantního partnera, mohou působit ušlápnutým a tichým dojmem. Bývají žárlivými jedinci, kteří mají sklony lidi vlastnit a použijí k tomu mnoho prostředků. Nesnesou vedle sebe soupeře, okamžitě musí jednat a vyjít ze všeho vítězně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..