Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 30

By | 02.10.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Třicátý den narození

Jde o lidi, kteří mají velmi výraznou osobnost a rádi ji dávají najevo. Mají velkou představivost, jsou rádi tvůrčími jedinci. Jejich sebevědomí je vysoké, působí vyrovnaně a nechybí jim ctižádost a vysoké ambice. Často mohou být dobrými rádci a vzory, kteří mohou jít příkladem pro ostatní. Jsou bystří a umí se rozhodovat rychle a pod tlakem. Umí dobře komunikovat s okolím, jsou proto oblíbení ve společnosti lidí. Mají dobrý smysl pro humor, proto jsou ozdobou všech společenských akcí.

Jejich hlava si neodpočine ani na minutku, neustále se v ní rodí nějaké plány a nápady. Bývají mnohdy upřímní, často však nemají takt a druhé mohou nechtěně urazit. Roztěkanost, nervozita, to všechno se u nich objevuje často. Kritiku a výtky nesou velmi nelibě, nemají rádi, když ho druzí kritizují. Kouzlo osobnosti mají velké, rádi cestují, vstřebávají nové a nové podněty a informace. Rádi hovoří na různá témata. Partner je pro ně přítel, hledají lidi, kteří jsou sexuálně zaměřeni, ne vždycky jsou to jedinci na dlouhodobý vztah.

Přečíst  Znamení horoskopu Vodnář - Díl V.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..