Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 28

By | 28.07.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý osmý den narození

Tito jedinci mohou žít tak trochu v rozporu, protože se v nich střídá touha po klidném a harmonickém životu spolu se vzruchem a nezávislostí. Tito lidé potřebují bezesporu svůj vlastní prostor a svobodu, jinak jsou nešťastní. Dají vždy na city, i když se později nepříjemně spálí. Rozum je u nich až na druhém místě. Často oplývají příjemným smyslem pro humor, jsou otevření a mnohdy zasněně touží po vysokém a respektovaném postavení u všech okolo.

Rádi rozhodují o věcech sami, mohou být někdy velmi tvrdohlaví. Stresové situace jim nedělají dobře a horně jim berou energii, musí se včas ubránit a nepodlehnout případnému problému či chvilkovému nepohodlí. Neumí se však vzdát, takže se zakousnou a nepustí, dokud není problém vyřešený. Někdy pomáhají druhým na úkor vlastního života, ale včas se umí zastavit a myslet na sebe. Možná na ně v životě čeká pár překážek, ale partner, který je miluje a je jim nablízku vše spolehlivě přehluší. Někdy mají tendence být autoritativní, výbušní, náladoví nebo žárliví.

Přečíst  Letní dovolená – zkuste jí vybírat podle horoskopu! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..