Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 24

Napsala | 24.11.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý čtvrtý den narození

Toto datum dává do vínku lidem citlivost spolu s praktičností a láskou. Ke svým blízkým a kamarádům jsou starostliví, ochotni pomoci a vyslechnout, když je to potřeba. Uvnitř překypují energií, která se odráží na přátelích a rodině. Všichni s těmito lidmi chtějí být v kontaktu. Smysl pro krásu a harmonii jim nelze upřít, konflikty se snaží srovnávat se zemí a urovnávat. Stabilita v přátelství, rodině, práci i partnerském vztahu, to je jejich ideální život.

Jsou schopni pro rodinu obětovat život, nechybí jim ohleduplnost a láska. Umí se prosadit v humanitních vědách a oborech, není jim cizí boj za životní prostředí, lepší životní podmínky pro zvířata a podobně. Jde o lidi silné a vytrvalé, ovšem mohou podlehnout stresu a v té chvíli jsou zranitelnější, než ostatní. Nemívají zrovna vysoké sebevědomí, pod stresem nejsou schopni práce a racionálního přemýšlení. Někdy jsou až příliš důvěřiví, naivní, někdy umí hezky citově vydírat, když něco potřebují a nemají to.

Přečíst  Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..