Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 23

Napsala | 21.11.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý třetí den narození

Jste-li narozeni právě třiadvacátého dne v měsíci, pak je každá vaše buňka v těle prosycena láskou, romantikou, pochopením a emocemi. Druhá stránka je, že i ve vztahu a v lásce je nutné mít svobodu a životní prostor. Jasně definovaný vztah, ve kterém není prostor pro vlastní rozvoj a vlastní zájmy vás děsí a svazuje. Jedinci, kteří poskytují rady druhým, zde nepochopí, tito lidé si dělají vše podle sebe. Jsou zcestovalí, pídí se po vědomostech a informacích.

Jsou zběhlí ve společnosti hudbě, filmu i komunikaci. Občas jsou rozpolcení, protože neví, zda poslouchat rozum nebo dát na intuici. Nevyznají se ve svých citech, ty bývají přelétavé a vůbec nejsou konstantní. Jejich doménou může být podnikání nebo cestování, kde se rádi podělí o to, co znají. Neradi řeší problémy ve vztazích, raději vše uhladí. Často jsou až příliš kritičtí a k druhým necitliví, takže řeknou věci bez obalu. Výbuchy zlosti a potřeba se vypařit a jít za dobrodružstvím jsou jim vlastní.

Přečíst  Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..