Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 22

Napsala | 17.11.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvaadvacátý den narození

Jedinci narozeni v tomto dni se vyznačují velkou sílou a nezdolnou vytrvalostí. Svých cílů často dosáhnou, jejich ctižádostivost a síla je až obdivuhodná. Neuhnou ze své cesty a ke všemu, i tomu špatnému, přistupují metodicky. Nejsou nijak namyšlení, naopak jejich laskavost a zranitelnost může někdy vyznít naivně. Někdy mohou být přechytračeni druhými, kteří je využijí ve svůj prospěch. Nemají vysoké sebevědomí, co jim lidé řeknou, to si často berou až příliš k srdci. Občas se mohou stáhnout do sebe a poskytovat svým citům a duši ochranu před druhými, kteří by jim mohli slovně ublížit.

Nemají důvěru v sebe a své schopnosti, chtějí však mít velký úspěch, materiálně se cítit v bezpečí a dosáhnout svobody. V práci budou výkonní, přesní a nikterak nároční. Mají rádi tanec a hudbu, umění také ovládají. Najdou-li milujícího partnera, ve kterém budou mít oporu, lásku a porozumění, pak spolu téměř splynou a jsou jen součástí druhého. Jsou kontaktní, doteky, polibky, objetí. Někdy bývají přecitlivělí, vztahovační a až moc útoční.

Přečíst  Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..