Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 20

By | 19.07.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Dvacátý den narození

Lidem narozeným v tento den nechybí soucit, laskavost, starostlivost, cit, láska a hlavně takt. Nepřivádějí druhé zbytečně do rozpaků, naopak se snaží chápat lidské kroky a činy, i když nejsou zrovna pozitivní. Mají rádi svůj klid a harmonii v životě, jedině tak umí být šťastní, spokojení a příjemní. Mohou působit zvláštním až éterickým dojmem. Mohou být senzitivní, jejich intuice se málokdy splete. Jsou to jedinci laskaví, oddaní a hodní. Když se však objeví stres, mohou reagovat až přehnaně.

Jisté projevy zlosti, hněvu a výbuchy jsou jen okamžitou reakcí na jejich nepohodlí. Jsou to lidé emotivní, často je uvidíte plakat, když je něco rozesmutní i dojme. Od svého okolí čekají občasné vyjádření díků, podpory a uznání. Nejsou to sebevědomí lidé, i když tak mohou na okolí působit. Uplatní se v humanitních oborech, v umění. Vztahy a rodina je pro ně číslo jedna, nesnáší samotu. Občas jsou hysteričtí, netrpěliví a nerozhodní, schopni udělat pro své blízké cokoliv, co si řeknou.

Přečíst  Zablokovaná srdeční čakra – jak na to, aby vás potkalo štěstí v lásce? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..