Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 2

By | 08.01.2021

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Druhý den narození

Druhý den v měsíci obvykle přináší ochotu a chuť ke spolupráci. Tento člověk umí dobře vyjít s drtivou většinou lidí, nemá problém pracovat v týmu a mnohdy dá přednost celku před vlastními ambicemi a vlastním nápadem. Má dobrý dar intuice, který může rozvinout na vysokou úroveň. Jsou to lidé laskaví, mírní a citliví, což je někdy na škodu, protože druhým nedá velkou práci je ranit a ublížit jim po emoční stránce. Jsou dobrými rádci, umí pomoci s problémy.

Mají také hodně umělecké sklony a nejvíce se projevuje sklon k muzice. Jsou velmi dobrými léčiteli, empatie jim pomůže v terapeutické činnosti nebo sociální sféře. Ovládají umění komunikace a také umí obě strany smířit což je dobré pro diplomatické kruhy. Mají dostatečně dobré charisma, které umí také pár dveří otevřít a ač si za svým nejdou tak cílevědomě, jako jiní, umí dosáhnout toho, co chtějí.

Přečíst  Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 5

Někdy jim v jejich úsudku nebo cestě brání emoce, které je ovlivňují víc, než je zdrávo. Snadno s nimi druzí manipulují. Nemají rádi samotu, proto mnohdy ve vztazích – ať už partnerských nebo přátelských mají touhu vlastnit druhé a nebojí se zaútočit také citovým vydíráním.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..