Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 17

By | 18.12.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Sedmnáctý den narození

Jsou to lidé nezávislí, inteligentní, ctižádostiví. Mají vůdcovské schopnosti, které se nebojí využít. V práci jsou vysoce ceněni, jsou činorodí, pracovití, výkonní a mají rádi, když nad nimi není žádný šéf. Své místo si umí najít ve zdravotnictví jako fyzioterapeuti, léčitelé. Také jsou dobrými sportovci, tanečníky či najdou uplatnění v hudební sféře. Jsou to také lidé soucitní, citliví a někdy zranitelní. Občas potřebují srovnat myšlenky, uklidnit se a jít do přírody, kde je nebude nic rušit.

Vztahy jsou pro ně důležité, potřebují v nich najít rovnováhu, která někdy chybí. Jsou zranitelní, ale velmi dobře to maskují. Podpora jejich partnera je pro ně nesmírně důležitá. Někdy je to však těžké rozpoznat. Pere se v nich excentričnost a originalita s mlčením a melancholií. Někdy se u nich projevují negativní vlastnosti jako nedůtklivost, rychlá změna nálad, hysterie, emocionální nestabilita. Mají sklony k melodramatům a život s nimi nebývá jednoduchý.

Přečíst  Horoskop podle starých Řeků 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..