Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 13

Napsala | 06.10.2019

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Třináctý den narození

Třináctý den narození dává lidem ctižádost a také samostatnost spolu se společenskostí a bystrým úsudkem. Tito lidé mají talent na mnoho věcí, jsou rádi, když mají nějaké rozhodovací schopnosti a zodpovědnost za výsledek. Na práci kladou velký důraz, tvrdě pracují, chtějí být těmi nejlepšími. Má to pragmatický výsledek – potřebují si zajistit dostatek materiálních věcí, aby měli jistotu, že zajistí sebe a své okolí.

Občas v sobě mají nějaké ty pochyby, nejistotu, často chtějí dosáhnout velkých úspěchů, ale neumí si to pořádně užít. Potřebují zapracovat na sebevědomí, působí často nejistě a zakřiknutě. Život jim připravuje dost zkoušek, potřebují se sami vypořádat se svými problémy. Rodina je pro ně důležitá, ale také často zdrojem problémů.

Volí si dominantního partnera, který je bude vést. Jsou to lidé milující, věrní, ochranitelští, zodpovědní. Ideální je pro ně práce ve finančnictví či přímo bankovnictví. Jsou disciplinovaní, pracovití. Bývají však žárliví, urážliví a mnohdy až nezdravě lpí na materiálním majetku.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 10
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..