Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (3. díl)

By | 25.10.2020

Datum narození je pro každého z nás klíčové. V tento den jsme se „rozhodli“ podívat se na svět. Jistým způsobem nás to ovlivňuje v každém momentu života. Rok co rok slavíme v tento den své narozeniny, je to nejen pro nás důležitý den. A víte, že vás právě den, ve kterém jste se narodili, může do jisté míry ovlivňovat a něco o vás vypovědět?

Kdy jste se narodili?

Před nedávnem jsme zde probírali den v týdnu, jaký má vliv na člověka. Nyní se blíže podíváme na datum narození. Jde o velmi obecnou charakteristiku, která logicky nebude sedět celoplošně na všechny, ale jisté náznaky na sobě pozorovat můžete.

Sedmého

I když tak o vás lidé nesmýšlí, protože tak na své okolí nepůsobíte, uvnitř jste spíš introverti, lidé, kteří k životu moc lidí nepotřebují. Respektive, nikoho nepotřebují. Podpora blízkých je fajn, to bezesporu a také jí potřebujete, ale nevadí vám, když jste sami. Pamatujete si spoustu věcí a to bohužel i to špatné, někdy je to vaší vztahovačností, protože máte často pocit, že je okolí spolčeno proti vám. V životě se o sebe umíte postarat, nejste odkázáni na pomoc cizích lidí.

Osmého

Lidé narozeni osmého se nebojí obvyklých věcí, mají strach z neúspěchu. Jste nadaní na podnikání, máte často šestý smysl na podnikání a zisky i tam, kde to na první pohled není patrné. Jste opatrní, peníze nejsou prioritou, ale umí zajistit dobrý životní standart a bez nich to prostě nejde. Jste rádi nezávislí, což vás tak trochu předurčuje k podnikání, neradi si necháváte poroučet. Někdy však není na škodu poslechnout si dobře míněnou radu.

Devátého

Vznešená hesla, motivační citáty, přehánění, patos, to všechno jsou idealisté, kteří vidí svět černobílý. Jsou okolo lidé jen dobří nebo špatní, nic mezitím. Tímto striktním pohledem můžete často lidem ubližovat, i když nevědomky. Mírněte svůj rychlý úsudek, který může ubližovat. Idealisté často čekají na prince na bílém koni, ale je třeba se dívat na lásku realistickým pohledem.

Přečíst  Stinné stránky – jak jsou na tom jednotlivé horoskopy? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..