Datum narození – co o vás jako o člověku vypoví? (2. díl)

By | 04.01.2021

Datum narození je pro každého z nás klíčové. V tento den jsme se „rozhodli“ podívat se na svět. Jistým způsobem nás to ovlivňuje v každém momentu života. A víte, že vás právě den, ve kterém jste se narodili, může do jisté míry ovlivňovat a něco o vás vypovědět? Jde o velmi obecnou charakteristiku, která logicky nebude sedět celoplošně na všechny, ale jisté náznaky na sobě pozorovat můžete.

Čtvrtého

Velmi dobře víte, co s lidmi sdílet chcete a co naopak ne. Možná se jevíte jako člověk, který je sdílný a ochotný otevřít se všem, opak je, ale pravdou. Řeknete okolí přesně tolik, kolik sami chcete, a i když se ostatní snaží vydolovat z vás víc, nemají šanci. Působíte sebejistě, ale ne vždycky jste takoví i uvnitř. Ne vždycky se chováte tak, jak by se mělo, lidé okolo vás se musí obrnit trpělivostí a také tolerancí.

Pátého

Máte rádi, když je okolo vás živo, pracujete rádi s jistými termíny, někdy je třeba trocha toho stresu, ale vás to ještě vybudí k akci, vydáte ze sebe jen to nejlepší. Máte okolo sebe rádi lidi, kteří vás motivují a pohánějí k lepším výkonům. Rozhodně se straňte takových, kteří vám budou „viset na krku“. Někdy máte sklony slídit a hledat problém tam, kde není, ale chce to jen trochu sebekontroly a půjde to.

Šestého

Lidé narozeni šestého jsou neobyčejně společenští a nemají problém navazovat kontakt s kýmkoliv v okolí. Den, kdy si s někým nepopovídají, je pro ně promarněný, nemají problém rozpovídat i samotářské typy lidí. Působíte velmi pozitivně, proto lidé narozeni šestého často pracují v charitě či jiných podobných projektech, které přináší něco druhým. Rozhodujete se rychle, nečekaně, ale vždycky tak, aby to bylo zrovna pro vás prospěšné.

Přečíst  Příběh, který nám zachránil manželství
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..