Co vám sluší…. štíři

Napsala | 19.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Žena Štír]Když se řekne Štír, představíme si oslňující kamennou tvář, na které nevidíte záblesk mimiky. Ano, přesně to je Štír. Vodní znamení podpořeno planetou Pluto. Lidé milující rozkoš, sex, tajemství a zvláštní věci. A tyto lidé, milují něco, do čeho ještě nepronikli.

Jsou to lidé až moc inteligentní a nic před nimi neschováme. Každý boj a výzvu přijmou a právě štíři jsou velkými bojovníky. Tak je to i s módou a oblékáním. Štíři milují lehkost a praktičnost, ale i extrémy. Dávají přednost barvě země, milují všechny odstíny hnědé a fialové, která je dokáže uchvátit a to ve všech odstínech.

Žena Štírka by měla dávat přednost červené, moc jí sluší a je barvou sexu, ženskosti. V kombinaci s černými vlasy a módními hodinkami je to úchvatná žena. Nikdy jí neříkejte, co si má vzít na sebe.

Žena znamení štír má totiž jasný úsudek a bystrou mysl, která vždy ví, co si má vzít na sebe. Tato žena také dokáže oslnit svými botami. Sluší jí podpatek a zdobené boty.

Chlap Štír naopak vyznává smyslnost a miluje něco originálního, leč také v barvě země. Sluší mu kůže i manšestr. Milují ocel, možná proto je nejvíce Štírů lékařů, nicméně ocel jim sluší i na ruce. Ženy by měli v případě zájmu volit ocel s rubínovými kameny. Dodají jí mocnost a krásu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Co vám sluší.... raci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..