Co vám sluší…. raci

Napsala | 29.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Žena Rak]Obvykle je snazší rozeznat vás v noci, když se nastrojení vydáte za sněním, obklopeni živou představivostí. Měsíční svit vám neobyčejně sluší. Hodí se k vašim proměnlivým náladám a četným emocím.

Rakovu povahu snáze pochopíte pozorováním Měsíce za jasné noci někde na venkově. Všimněte si, jak se mění tvar a vzhled Měsíce. Jak se zvětšuje, pomalu dorůstá do dokonale kulaté koule na obloze. Když ubývá, postupně mizí, takže nakonec zůstane jen tenký srpek stříbřitého světla.

Měnící se nálady synchronizují s Měsícem, čímž podléhají stejnému záhadnému lunárnímu vlivu, který způsobuje mořský příliv a odliv. Přesto se Měsíc vlastně nemění. Jenom se zdá, že ano. Stejně tak Raci zůstávají stejní lidé během svých euforií i depresí.

Poprvé si ho asi všimnete při jeho „šíleném měsíčním smíchu“. Je nevyhnutelně nakažliv. Je-li Rak v obzvlášť společenské náladě, nebudete mít potíže ho najít. Je to nejzábavnější člověk v místnosti, který se nepřestává smát. Raci jsou výbornými pozorovatelem citlivého lidského chování. Podle svých nálad se umí i vyšňořit. Vždy je však uvidíme v dobře nažehlených šatech s výborným vkusem.

Mají rádi kombinace černé a bílé. Mnoho Raků, přímo miluje nebeskou modř. Ale i zelenou nepohrdnou. Jejich oděv je vždy velmi čistý. Raci jsou pověstný i čistotou svého okolí, vkusem s jemností. Pokud mají jednu ze svých depresí, dokážou uklízet celé hodiny, hlavně večery. Stejně pověstnou čistotu najdete na jejich pracovišti i v autě.

Raci si velmi potrpí na boty. Neokouzlíte je zablácenými botami, ale naleštěný nádech vašich bot na ně udělá dojem. Stejné je to i s vlasy. Dávají přednost velice upraveným a čistým vlasům. Ženy Račice vkusně ozdobí bílé, či černé perly na hrdle. Stejné je to i s prstenem. Perla jim dodá tajemnost a nádech.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 11.12.2017 do 18.12.2017

Muži Raci zase okouzlují vkusné hodinky a dávají jim tu pravou mužnost a sílu. Přejzemě všem Rakům, čistou a klidnou vodu v jejich životě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..