Co vám sluší…. lvi

Napsala | 01.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Módní tipy]Lidé s nepravidelnou Lví hřívou, hrdostí a pýchou, to jsou Lvi. Jak někdo řekl, tato kočička je slyšet již zdálky. Pokud však urazíš jeho pýchu, řvaní je slyšet na kilometry. Lev se vždy snaží být středem pozornosti a to také platí v oblékání. Sluší jim barva jejich planety, Slunce, to znamená, že milují červenou, žlutou, oranžovou v kombinaci s elegantní černou.

Lev musí být vždy elegán! Strojí se jinak než ostatní, vždy chce plout proti proudu a dostát své pravdy. Lvi se rády předvádí, takže nepohrdnou doplňky, které jsou vždy elegantní a velice zajímavé. Sluší jim ryzí zlato a dávají přednost kvalitě.

Mezi jejich zrozenci jsou velké osobnosti. Ale každý Lev je svým pánem a to i v oblékání. Nesnažte se ho spoutat.

Lev musí mít průchod své fantazie. Jsou to většinou lidé s blonďatými vlasy nebo kaštánky. Ale i krásná černovláska, která si zkombinuje červené šaty a výrazné doplňky pak je moc atypická.

Ženy oslní svým zápěstím, na které se třpytí zlatý řetízek. Muži zase svými hodinkami a přezkou na pásku. Obě pohlaví by měli dávat důraz na kvalitu bot. K ženě patří originální kabelka. Je zajímavé,… Lvi dávají přednost velkým autům, silných značek. Zrozencům je přán luxus. My jim přejeme klidný život a neuraženou pýchu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Co vám sluší.... berani

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..