Co vám sluší…. kozorozi

Napsala | 09.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Make-up Kozoroh]Kozoroh je velmi pečlivým nositelem svých svršků. Jeho puntičkářská preciznost se odráží i na jeho duši. Máte rádi a sluší vám elegantní oblečení. Pokud jste typ štíhlého kozoroha, a těch je velmi málo, sluší vám velmi těsné oblečení – přiléhající džíny v barvě modré námořnické s kombinací pastelových barev.

Většina kozorohů však dává přednost decentnosti. Mají rádi pohodlí a teploučko. Pokud jste druhý častý typ kozoroha, kterému chutná, dejte přednost černé v kombinaci s jemným pastelem. Pozor na výrazné barvy, rozšiřují.

Strašně vám bude slušet červená, ve všech odstínech až po staro-vínovou. Můžete jít i do kombinace hnědé s oranžovou. Nezapomínejte, že vaší ozdobou jsou uši. Vyberte si opravdu náušnice, co vám sluší a co zaujmou. Pánové by měli myslet na vkusné hodinky, protože mají jedno z nejhezčích zápěstí ze všech znamení.

Důležité pro kozoroha jsou boty. Na ty nedáte dopustit. Být vždy čistí, to je vaše vizitka. Ale i vaše duše je odrazem a dokáže se vám promítnout do chování – nikdy na to nezapomínejte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Co vám sluší.... raci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..