Co vám sluší…. býci

Napsala | 12.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Makup býk]Lidé pod vládou Venuše, lidé klidní a většinou moc nadaní. To jsou Býci. Tento rok jim bude moc přát. Je to rok, který jim dá lesk na víčka, vítr do vlasů, rychlost štírů, jemnost Blížence. Tyto lidé jsou od přírody moc pěkné stavby těla. Jejich kostra je velice pevná, nohy mají rostlé do země, jako každé zemské znamení. A proto by měli mít na paměti, že si musí na sebe brát oblečení v trendu jednoduchosti a vkusu.

Býci mají rády kvalitu, proto si nebudou kupovat laciné věci, ale investují do praktických věcí, které di mohou brát na sebe při více příležitostech. Barvu volí přírodní. Mají rády všechny odstíny zelené a ty jim i sluší. Někdy volí růžovou, ale jen to nejmenší procento z Býků, spíše dají přednost žluté. Červená je moc neoslňuje – i přesto jim velice sluší, nezříkejte se jí v kombinaci s černou.

Většina Býků si potrpí na obuv. Láká je kvalitní a praktická. Jenom by si měli dát pozor na oční stíny. Radši se moc nemalujte, jste děti přírody a nejkrásnější jste tak jak vás bůh stvořil.

„Být mladý umí každé tele. Ale umět stárnout, to je kumšt.“
„Stará budu teprve tehdy, až nedostanu muže, po němž zatoužím.“
SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.07.2017 do 24.07.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..