Čínský rok začíná – co vás v roce Vepře čeká? 1

By | 22.09.2020

Před pár dny začal nový čínský rok. Ač ten náš, klasický, už několik dní probíhá, v Číně vše teprve začíná. Nový rok bývá v Číně vždy rokem nějakého zvířete. 2019 je proto rokem Vepře. Energického, pohodového a klidného Vepře. Jaký bude podle čínského pohledu tento rok? Bude hektický? Budete v něm řešit spoustu věcí a problémů? Nebo naopak, bude klidný a pohodový? Rok Vepře právě přichází!

Pohodový Vepř

Rok 2019 je podle čínského nového roku rokem Vepře. Hlavním a dominantním elementem tohoto roku je Země, proto se také poměrně často říká zemský Vepř. Tento rok by měl být pohodový a veskrze pozitivní. Je to obecně rok klidu, žádných velkých rozhodnutí a celkově si můžete odpočinout a nabrat síly na další roky, těžší roky.

Dostanete, co jste loni začali

Stále ještě budete čerpat z loňského roku Psa. Ten vám měl zajistit, že vše půjde jako po drátkách. V roce Vepře je dobré dělat vše tak, aby to fungovalo. Nemusíte se o nic moc starat, jen si můžete užívat života. Zemský vepř má rád hojnost, chce mít dostatek všeho, co potřebuje. A to nejen v ohledu materiálních věcí, ale také v ohledu přátel, rodiny, lásky, štěstí a podobně.

Zodpovědnost a realistický pohled

Pokud na nose máte růžové brýle nebo vidíte svět nerealisticky, pak je tento rok sundejte. Jde o rok zodpovědnosti, práci s fakty a tím, co máte aktuálně v ruce a také možná o střetu s realitou. Na život se podívejte pořádně realisticky, uvědomte si, že nemusíte cítit tíhu života, nemusíte zvládat všechno a vždy. Život se dá žít celkem dobře bez problémů. Nezabývejte se zbytečně věcmi, které neovlivníte, prostě je přijměte a vyrovnejte se s nimi. Nebudou vás tak zbytečně vyčerpávat a zatěžovat, bude se vám lépe dýchat.

Přečíst  Voda: Drahocenná a živá tekutina
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..