Čínský horoskop od 01.07.2016 do 01.08.2016

By | 08.07.2020
Krysa: 

V práci to bude zajímavé. Všichni mají dojem, že byste měli naplno pracovat, ale nikdo nechápe, že byste k tomu potřebovali spoustu informací. Ve chvíli, kdy zjistíte, že vám je kolegové z ryzí zlomyslnosti odmítají poskytnout, se naštvete a ukážete, že kousnout umíte i vy. Nebojte se to udělat, protože jinak si se svými protivníky poradit nedokážete!

Buvol: 

Na rodinné problémy a na to, že je kromě vás nikdo jiný vyřešit nedokáže, jste už zvyklí – ale to, co se děje zejména na začátku měsíce, je i na vás moc. Bude lepší, když se na prodloužený víkend seberete a vyjedete někam, kde vás nikdo nenajde. Rodinka zjistí, že si své problémy v krajním případě vyřeší i sama. Vy si alespoň zachováte dobrou náladu a ušetříte nervy.

Tygr: 

Jde o měsíc, kdy byste měli ve vlastním zájmu spíše mlčet než mluvit. Zdržte se všech komentářů, jimiž byste hodnotili práci i soukromí svých kolegů. Místo toho se věnujte soustředěnému studiu pracovních nabídek. Zatím jste sice o změně práce neuvažovali, ale když narazíte na nabídku svých snů, rozhodnete se, že čas pro novou životní etapu právě nastal.

Zajíc: 

Obvykle šetříte, ale situace se zásadně mění. Jde o měsíc, kdy budete hodně doma a kdy sami usoudíte, že by si vaše kuchyně zasloužila alespoň částečně nové vybavení. Naštěstí patříte k lidem, kteří nekupují zbytečné maličkosti, ale investují do toho, co je kvalitní a dlouho to vydrží. Pokud už dlouho toužíte po kvalitním robotu s veškerým příslušenstvím, neváhejte!

Drak: 

Jde o měsíc, kdy musíte rozhodovat nejen za sebe, ale i za jiné. Je možné, že si vás kolegové zvolí jako oficiálního řečníka, který má u šéfa prosazovat jejich zájmy. Potíž je v tom, že se v takovém případě dostanete mezi dva mlýnské kameny. Na jedné straně chápete šéfa, na druhé své kolegy. Kdybyste se svému poslání dokázali vyhnout, bylo by to nejrozumnější…

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.07.2017 do 01.08.2017

Had: 

V hovoru s lidmi, které máte rádi a s nimiž chcete dobře vycházet, vsaďte na upřímnost. Bude podstatně lepší, když jim na rovinu sdělíte, co máte v úmyslu, než kdybyste i nadále pokračovali v mlžení. Budete pozitivně překvapeni jejich vstřícností. Navíc vám sami dobrovolně navrhnou, že vám s uskutečňováním vašich záměrů pomůžou radou i skutkem.

Kůň: 

Zatímco ostatní utrácejí za dovolenou, vy patříte k těm, kteří investují do toho, co jim má ulehčit práci a zároveň i mezilidské kontakty. Přestaňte si myslet, že nárok na kvalitní telefon, tablet nebo počítač mají jenom vaše děti, a rozhodněte se, že si něco opravdu dobrého pořídíte i vy sami. Diskusí se zbytkem rodiny se obávat nemusíte, protože námitky mít nebudou.

Koza: 

Jedno z toho, co opravdu potřebujete, je kvalitní regenerace. Pokud máte možnost, užijte si prodloužený víkend někde, kde si můžete zacvičit a protáhnout i svaly, jimž se v běžném provozu příliš nevěnujete. Kdybyste ještě srovnali spánkový deficit a navíc si něco hezkého přečetli, cítili byste se rázem daleko lépe a život byste vnímali daleko optimističtěji.

Opice: 

O stabilitu a z ní vyplývající sebejistotu se nebojte. V práci vám nabídnou smlouvu na dobu neurčitou, partner začne sám od sebe mluvit o potřebě domova a o tom, že byste si mohli byt buď pronajmout nebo rovnou koupit. I když vám srdce radí, abyste přikývli, poslechněte rozum. Ten říká, že je to skvělý návrh, ale přesto si raději vyžádejte čas na rozmyšlenou.

Kohout: 

Je zbytečné, abyste se snažili získat přízeň lidí, kteří vám každým slovem i gestem dávají najevo, že o bližší vztah s vámi nestojí. Nebude to obtížné, protože při prvním pohledu kolem sebe zjistíte, že se kolem vás motá spousta zajímavých lidí, kteří by za chvíli hovoru s vámi dali bez rozmýšlení modré z nebe. Užívejte si jejich zájem a nechte věcem volný průběh…

Přečíst  Měsíční čínský horoskop od 01.01.2018 do 01.02.2018

Pes: 

Jste opravdu skvělí! Momentálně patříte k lidem, kteří dovedou i to, co zprvu vypadalo jako nezdar, obrátit v něco pozitivního. Navíc dokážete partnera přesvědčit, že si ve vás vybral toho nejlepšího životního druha, s nímž ho čeká jen samé štěstí. Vaši myšlenku vezme za svou do té míry, že o tom přesvědčí i své rodiče, což se dá hodnotit jako zázrak.

Vepř: 

I když se vám daří ve všem, na co sáhnete, nesmíte usnout na vavřínech! Neberte si dovolenou, ale naopak dnů, kdy se kolegové oddávají zaslouženému odpočinku, využijte ve svůj prospěch. Chovejte se tak, aby šéf pochopil, že jste pro firmu nepostradatelní, a aby sám začal přemýšlet, co vám má nabídnout, abyste mu nezmizeli ke konkurenci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..