Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 7

By | 06.12.2020

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Neděle – sedmý den v týdnu

Lidem narozeným v neděli se říká nedělňátka. Vládne jim Slunce a lidé narozeni v tento den jsou velmi optimisté, mají spoustu pozitivní energie, která z nich vyzařuje, a také jsou to lidé, kteří rádi rozdávají druhým radost. Lidé v jejich okolí jsou velmi rádi a spokojení, protože mohou pozitivitu nasávat také. Někdy se mohou poměrně hodně snažit být středem pozornosti a ovládat druhé lidi, protože jsou dosti inteligentní, vědí, jak na to. Bývají féroví, hrdinové a umí překonat také překážky, které jim život staví do cesty. Jsou to lidé soucitní, empatičtí a velcí bojovníci za pravdu, mají cit pro spravedlnost velmi vyvinutý.

Přečíst  Znamení horoskopu Vodnář - Díl V.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..