Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 6

By | 28.03.2020

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Sobota – šestý den v týdnu

Nad sobotou má vliv Saturn. Řekneme-li sobota, mnohým se vybaví první volný den, kdy nemusí drtivá většina jedinců do práce, a mohou v klidu relaxovat. Žít pod vlivem této planety není úplně jednoduché, vše je třeba si tvrdě vydobýt, občas získáte také tvrdou nicméně poučnou lekci. Život k nim neobrací zrovna laskavou tváři, tito lidé často mohou působit vážně, smutně, protože vědí, že to není jednoduché. Jsou přísní sami k sobě a také k druhým, neodpustí sebemenší chybičku. Nechybí jim disciplína, trpělivost, spořivost a podobné vlastnosti. Mají sílu vybojovat si to, co chtějí a co je jejich. Ve své touze po úspěchu se možná maličko zapomněli bavit.

Přečíst  Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..