Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 3

Napsala | 16.06.2019

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Středa – třetí den v týdnu

Půlku pracovního týdne ovlivňuje Merkur a ten umí být velmi praktický a starostlivý. Odmalička se bude o všechno a všechny strachovat, trápit se a hloubat nad velkými problémy a nemusí se ani týkat přímo jeho. Umí si velmi dobře sami vytvořit problém, pokud není aktuálně žáden k dispozici. Řeší spoustu věcí dopředu a to i takové, které ani nenastanou. Jsou to bystří a také vzdělaní lidé, mají dobrý vkus a často také umělecký talent. Rádi cestují, poznávají nové lidi a také nové krajiny, ovšem často se nad nimi vznáší negativismus, pesimismus a možné coby kdyby, což jim často může komplikovat život.

Přečíst  Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..