Charakter – můžete jej trochu poodhalit podle dnů v týdnu 1

By | 17.02.2020

Ne všichni lidé věří horoskopům a numerologii, nicméně je jasné, že měsíc, ve kterém jste se narodili a den vás může ovlivňovat, do určité míry. Lidská povaha je věc složitá, ovlivňuje a formuje ji spousta věcí – výchova, rodinné zázemí, přátelé, lidé okolo, ale do vínku vám něco málo k povaze přihodilo také narození, přesněji datum a měsíc. Lidé často čtou horoskopy a je jedno, zda jim věří stoprocentně, čtou jí jen tak z plezíru nebo spíš pro legraci. Horoskopy jsou stále velmi oblíbené u všech lidí.

Sedm dní v týdnu

Ovlivnit charakter a povahu může také den v týdnu, respektive ten, ve kterém jste přišli na svět. Každý jeden den má svou vládnoucí planetu a ta může mít vliv také na tom, jaké jsou vaše kladné a záporné vlastnosti, co ve vás vítězí, jak vidíte a vnímáte život nebo také to, jakým způsobem přemýšlíte a stavíte se k různým věcem v životě. Samozřejmě je to velmi individuální proces. Ke každému jednomu znamení náleží planety, které jej ovlivňují a tím pádem ovlivňují také charakter a vaše chování. Ve kterém dni v týdnu jste se narodili? Co to o vás může říci?

Pondělí – první den v týdnu

Na začátku týdne, v pondělí, má nadvládu Měsíc. Jde o planetu, která má vliv na podvědomí, nálady a také na city. Lidé narozeni právě v pondělí, pod touto planetou přiznávají lidem jistou dávku hloubavosti, pořádnou dávku fantazie a také snění. Lidé narozeni v pondělí bývají velmi emotivní, jsou milí k druhým lidem, jsou vlídní a často mají ochranitelské pudy. Často rádi sní a to i s otevřenýma očima. Často se snaží druhým pomoci i za cenu vlastního nepohodlí, neumějí říci ne. Lidé narozeni v pondělí jsou často romantici a někdy možná snílci. Pokud však někdo jejich důvěru zklame, nedostane jí jen tak zpátky, pokud vůbec.

Přečíst  Tetování? Jaký zvolit tvar a motiv podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..