Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 4

Napsala | 13.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Věříte bylinkám a tomu, že mohou v mnoha ohledech pomoci? Když vás bolí hlava nebo není dobře od žaludku, nemusíte ihned sáhnout po chemii v podobě léků. Příroda a především bylinky mohou hodně pomoci. Kromě jiného mají vliv na únavu, deprese, bolesti, psychickou pohodu a podobně. Ne vždycky však sáhnete po těch pravých bylinkách nebo neužíváte tak, jak by se užívat měly.

Bylinky podle znamení

Snad každá bylinka má nějakou zdravotní funkci a umí zapůsobit na nějaké problémy, které se vyskytují. Vybíráte si svou bylinku? Co takhle to vyzkoušet podle znamení? Každé jedno znamení má svou bylinku, která k němu sedí, prospívá mu a pomáhá. Z takových bylinek si můžete připravovat nejrůznější čajové směsi, přidávat je do jídel nebo využívat jakkoliv jinak. Jaká bylinka se hodí zrovna pro vaše znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou jako znamení velmi ctižádostiví a mnohdy potřebují vědět, že je třeba si udělat pauzu a na chvíli zvolnit. Nepomůže to jen vám, vaší psychice, ale třeba také problémům se žlučníkem, játry a podobně. Stres je totiž častým problémem snad všech znamení a může se odrážet na zdraví celkově. Lvům může hodně pomoci arnika, která je také dobrou pomocí při problémech s krevním tlakem.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou organizující a často mají celý svůj život naplánovaný do posledního momentu a detailu. Jsou důsledné, pečují o své vlastní zdraví poměrně pravidelně. Občas na sebe až příliš dbají a tím pádem mohou mít sklony k hypochondrii. Trpí problémy se zažíváním, žaludkem a stresy okolo jejich života se projevují na špatné funkci střev. Do každého jídla by si měly přidávat kopr, kmín nebo zázvor. Pomoci jim může také majoránka, kterou si dají do jídla nebo jí mohou popíjet ve formě čaje.

Přečíst  Nejnevypočitatelnější znamení – jaká to jsou?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..